NEWSLETTER
Wpisz swój adres
i kliknij "enter" jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje.

- Scena kabaretowa kina Adria -


Spektakl Baja Pomorskiego

"Dzień„ dobry świnko!"

Reżyseria: Ireneusz Maciejewski

Ksią…żka Janoscha "Dzieł„ dobry, łšwinko" należy do cyklu opowieł›ci o przygodach Misia i Tygryska, które podbił‚y w ostatnich latach serca polskich dzieci. Proste opowiastki o dwójce przyjaciół‚ pozwalają… przeżyą‡ z tymi bohaterami przygody na miarę dziecięcych marzeń, ale też cieszyą‡ sią™ wszystkimi drobiazgami codziennoł›ci, pobudzają… wyobraźnią™ i przekazują™ zarazem mą…dre prawdy o prawdziwych wartościach. "Dzień„ dobry, świnko" to opowieł›ą‡ o tym, jak Tygrysek poznał‚ swego kolejnego przyjaciela, śšwinką™ i co z tej przyjaźni wynikną™ł‚o. Dowcipnie opowiedziana historia prowokuje dzieci do poszukiwania odpowiedzi na pytanie, czym jest prawdziwa przyjaźł„. Spektakl zrealizowany w planie lalkowym bą™dzie okazją… do spotkania sią™ z ciekawymi w animacji i ł›miersznymi lalkami muppetowymi. To idealna propozycja dla najmł‚odszych widzów, ale i doroł›li znajdą… tu okazją™ do humorytycznego zdystansowania sią™ do ł›wiata.
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 3.

29 października (niedziela) godz.:12:00

kulnaro.pl
Wszystko o zdrowiu i urodzie!
Tylko potwierdzone informacje

cena biletu: 12zł‚,-FORMACJA CHATELET

16 listopada (czwartek) godz.:20:00

cena biletu: 35zł‚,-Spektakl Baja Pomorskiego

"Historia Calineczki"

wg utworu Hansa Christiana Andersena
Reżyseria: Agnieszka Andruszko, Jacek Pietruski
Scenografia: Mał‚gorzata Mikielewicz
Choreografia: Izabela Gordon Sieł„ko
Muzyka: Tomasz Kamił„ski
Trwa: 1:20 min.
Dla dzieci od 3 lat

 

Trójka aktorów otwiera przed publicznoł›cią… prawie zaczarowaną… wielką… ksią…żką™, a z niej wył‚aniają… sią™ ukryci tam przez autora H. Ch. Andersena bohaterowie. Tak zaczyna sią™ opowieł›ą‡ o dziewczynce nie wią™kszej od motyla. Spektakl został‚ zrealizowany w bardzo lubianej przez dzieci konwencji teatralnej, czyli ukazywanie w jak najbardziej realnym kształ‚cie, tego, co sią™ wydaje byą‡ nierealne. Ożywają… inni bohaterowie, ożywa las, jezioro i zaczarowany ogród, w którym Calineczka przeżywa wiele niesamowitych, raz zabawnych, innym razem dramatycznych zdarzeł„. Spotyka nareszcie swego ksią™cia pochodzą…cego z tego, co ona ł›wiata, z którym zostanie na zawsze. Uroczy spektakl dla dzieci. Ciepł‚a opowieł›ą‡ z pią™kną… scenografią… i piosenkami, które stanowią… również o bajkowej aurze i teatralnej atrakcyjnoł›ci przedstawienia.

Spektakl otrzymał‚ Nagrodą™ Gł‚ówną… "Kryształ‚owego Andersena" oraz nagrody za rolą™ aktorską…, scenariusz, scenografią™ i muzyką™ na I Festiwalu Widowisk dla Dzieci i Mł‚odzieży "Na ziarnku grochu" w Krakowie w 2003 r..

17 grudnia (niedziela) godz.:12:00

cena biletu: 12zł‚,-

prolesanpure.com
Pozbądź się nadwagi
Oferta specjalna tylko dzisiaj!Kabarety które u nas wystą…pił‚y:


Ani Mru Mru * Bogdan Smoleł„ * Ciach * Fedorowicz
Grupa Rafał‚a Kmity * Grzegorz Halama * Hrabi * Ireneusz Krosny
Jachim Presents * Kabaret Moralnego Niepokoju * Koł„ Polski
Kuzyni * łowcy.B * Maciej Stuhr * Mumio * Sł‚uchajcie
Stanisł‚aw Tym * Steffen Moeller
Zenon Laskowik & Wł‚adysł‚aw Sikora


Nazwy i nazwiska podane został‚y w kolejnoł›ci alfabetycznej.


Na scenie kinoteatru Adria można zobaczyą‡ także przedstawienia dla dorosł‚ych i dzieci, m.in. lalkarsko-aktorskie przedstawienia Baja Pomorskiego oraz przedstawienia muzyczne "Wą™drówki po pią™ciolinii".


-REZERWACJA ONLINE-   -REZERWACJA ONLINE-   -REZERWACJA ONLINE-